Ak ste si nevybrali z týchto typov darčekových poukazov na fotenie, skúste si pozrieť ponuku na mojej druhej webovej stránke www.michaelaelias.sk, ktorá obsahuje aj poukazy na PORTRÉTNE FOTOGRAFOVANIE pre ženy/mužov.

Taktiež môžete využiť ponuku darčekových poukazov na KURZY FOTOGRAFOVANIA, ktoré pohodlne zakúpite cez náš e-shop www.kurzyfotografovania.sk, v sekcii DARČEKOVÉ POUKAZY.
POUKAZ: Rodinné fotografovanie - balík FOTOSTORY: 200€
Rodinné alebo tehotenské fotenie a fotenie detí v rozsahu 1 hodiny formou fotopríbehu, ktorý nafotíme voľným, reportážnym štýlom. Výsledkom je približne 80 fotografií v digitálnej podobe s farebnou i grafickou úpravou, no bez detailnej retuše tvárí. V prípade záujmu je možné vybrané fotografie retušovať za doplatok (cena vždy závisí od rozsahu retuše).
Viac o balíku FOTOSTORY sa dočítate v sekcii Služby a cenník alebo v sekcii Časté otázky.

POUKAZ OBJEDNÁTE TU. V kontaktnom formulári prosím uveďte typ poukazu, o ktorý máte záujem.
POUKAZ: Rodinné fotografovanie - balík KLASIK: 250€
Rodinné a fotenie detí, ktoré prebieha väčšinou v mojom fotoateliéri na Tajovského 1 v Košiciach. Balík KLASIK odporúčam najmä v prípade, že túžite po jednoduchých ateliérových fotografiách pri jednoduchom pozadí, ktoré budú viac štylizované - pózované. Fotografovanie trvá približne 1 hodinu. Výsledkom je 7 fotografií v digitálnej podobe, na ktoré aplikujem všeky grafické úpravy a deatilnú retuš (tváre, pokožky, rušivých prvkov v pozadí a pod.).
Viac o balíku KLASIK sa dočítate v sekcii Služby a cenník alebo v sekcii Časté otázky.
POUKAZ OBJEDNÁTE TU. V kontaktnom formulári prosím uveďte typ poukazu, o ktorý máte záujem.
POUKAZ: Tehotenské fotografovanie: 330€
Tehotenské fotenie v mojom fotoateliéri na Tajovského 1 v Košiciach. Fotografovanie trvá približne 2 hodiny. Výsledkom je 10 fotografií v digitálnej podobe, na ktoré aplikujem všeky grafické úpravy a retuš (tváre, pokožky, rušivých prvkov v pozadí a pod.). 
Viac o balíku TEHOTENSKÉ FOTOGRAFOVANIE sa dočítate v sekcii Služby a cenník alebo v sekcii Časté otázky.

POUKAZ OBJEDNÁTE TU. V kontaktnom formulári prosím uveďte typ poukazu, o ktorý máte záujem.
Back to Top