Dovoľte mi predstaviť sa: som výtvarníčka zamilovaná do fotografie. Toto jedinečné médium mi umožňuje „spútať“ obrazom výnimočné momenty a situácie, ktoré zažívam a uchovať si v pamäti ľudí, s ktorými sa stretávam.
Fotografovaniu sa venujem už 17 rokov. Od prvých pokusov s analógovou fotografiou v tmavej komore som sa postupne zoznámila s portrétnou, rodinnou, svadobnou i reklamnou fotografiou.
Môj web VlnkaFoto prezentuje moju tvorbu v oblasti rodinnej a tehotenskej fotografie, no venujem sa aj iným fotografickým žánrom, ako je ateliérový portrét, biznis portrét, móda, reklama, reportáž, fotenie jedla… Viac nájdete na mojej druhej webovej stránke www.michaelaelias.sk.
Žijem a pracujem v Košiciach, som manželkou skvelého muža - fotografa Vlada Eliáša a mamou zvedavej dcérky, ktorá sa rada smeje, rovnako ako ja :) Popri fotografovaní v teréne pracujem i vo fotografickom ateliéri FOTO - ELIÁŠ na Tajovského 1 v centre mesta, kde Vás rada privítam pri dobrej kávičke.
Okrem fotografovania lektorujem aj kurzy fotografovania a grafickej úpravy fotografií, kde zúročujem svoje skúsenosti z pedagogickej činnosti na odbore Fotografického dizajnu Školy úžitkového výtvarníctva v Košiciach, kde som pôsobila 6 rokov.
Som členkou Asociácie profesionálnych fotografov SR, združenia Cechu fotografov a tiež držiteľkou titulu European Photographer.
Back to Top