FOTOSTORY
Cena: 200€
Rodinné alebo tehotenské fotenie a fotenie detí formou fotopríbehu, ktorý nafotíme voľným, reportážnym štýlom - to znamená, že nie na všetkých fotkách sa budete všetci pozerať do objektívu a usmievať sa, ale do výslednej série fotografií zahrniem aj vtipné momentky, rôzne zaujímavé detaily a výrezy. Fotím zväčša s malou hĺbkou ostrosti, to znamená, že pozadie za Vami môže byť rozmazané, mierne vizuálne potlačené. Pri takomto fotení využívam najmä denné svetlo, aby fotografie pôsobili čo najprirodzenejšie. Fotenie môže prebiehať v prírode (v parku, v lese a pod.), v mojom fotoateliéri na Tajovského 1 v Košiciach alebo u Vás doma. 
Fotografovanie trvá približne 1 hodinu.
Výsledkom je približne 80 fotografií v digitálnej podobe s farebnou i grafickou úpravou, no bez detailnej retuše tvárí. V prípade záujmu je možné vybrané fotografie retušovať za doplatok (cena vždy závisí od rozsahu retuše).
Viac o priebehu fotenia typu FOTOSTORY a o tom, ako sa líši od ostatných fotobalíkov, nájdete na podstránke Časté otázky.
BALÍK KLASIK
Cena: 250€
Rodinné a fotenie detí, ktoré prebieha väčšinou v mojom fotoateliéri na Tajovského 1 v Košiciach. Balík KLASIK odporúčam najmä v prípade, že túžite po jednoduchých ateliérových fotografiách pri jednoduchom pozadí, ktoré budú viac štylizované - pózované. Pri fotení v ateliéri budeme používať hladké jednofarebné pozadia, Vaše tváre budú profesionálne nasvietené štúdiovými bleskami. Samozrejme, tento balík si môžete vybrať aj v prípade rodinného fotenia v prírode a pod.
Fotografovanie trvá približne 1 hodinu.
Cena balíka sa vzťahuje na fotenie rodiny s max. 2 dospelými max. 3 - 4 deťmi. Ak by ste chceli zrealizovať väčšie rodinné fotenie (napr. aj so starými rodičmi a pod.), prosím, napíšte mi mail a balík Vám nacením individuálne.
Výsledkom je 7 fotografií v digitálnej podobe, ktoré si sami vyberiete z približne 120 a viac nafotených záberov. Na vybrané fotografie aplikujem všeky grafické úpravy a retuš (tváre, pokožky, rušivých prvkov v pozadí a pod.). Neupravené fotografie neodovzdávam.
Za každú ďalšiu vybranú retušovanú fotografiu nad rámec balíka účtujem 20€. Ak by ste si vybrali väčšie množstvo fotografií na retuš, je možná množstevná zľava z ceny.
Viac o priebehu fotenia typu KLASIK a o tom, ako sa líši od ostatných fotobalíkov nájdete na podstránke Časté otázky.
TEHOTENSKÉ FOTENIE
Cena: 330€
Tehotenské fotenie v mojom fotoateliéri na Tajovského 1 v Košiciach.
Fotografovanie trvá približne 2 hodiny.
Výsledkom je 10 fotografií v digitálnej podobe, ktoré si sami vyberiete z približne 100 a viac nafotených záberov. Na vybrané fotografie aplikujem všeky grafické úpravy a retuš (tváre, pokožky, rušivých prvkov v pozadí a pod.). Neupravené fotografie neodovzdávam.
Za každú ďalšiu vybranú retušovanú fotografiu nad rámec balíka účtujem 25€.
Ak máte záujem o reportážny štýl tehotenských fotiek, môžete využiť balík FOTOSTORY (info nájdete vyššie).
BOUDOIR
Cena: 430€
Boudoir (alebo glamour) fotenie znanemá jemne odhalené fotografie v spodnom prádle a podobne, ktoré podčiarknu Vašu ženskú krásu. Zvyčajne boudoir fotím v prostredí môjho ateliéru, ale je možné objednať si aj hotelový apartmán alebo fotiť u Vás doma - po dohode. 
Fotografovanie boudoir trvá približne 2,5 hodiny.
Profesionálna úprava vizáže je už v cene (zahŕňa kompletný make-up, nezahŕňa úpravu vlasov). Pred fotením mailom skonzultujeme Váš styling a oblečenie na fotenie, plus máte možnosť zapožičania garderóby v mojom ateliéri.
Výsledkom je 7 finálnych detailne retušovaných fotografií v digitálnej podobe, ktoré si sama vyberiete z približne 150 a viac nafotených záberov.
Za každú ďalšiu vybranú retušovanú fotografiu nad rámec balíka účtujem 30€.
REPORTÁŽ
Cena: od 110€/hod.
Fotografovanie eventov, koncertov, firemných akcií, rodinných osláv a podobne.
Fotografie odovzdávam v digitálnej podobe, v plnom rozlíšení vhodnom pre tlač, prípadne aj vo webovom rozlíšení podľa požiadavky klienta.
Presná cena závisí od charakteru a dĺžky trvania akcie.
TLAČ FOTOGRAFIÍ
V prípade záujmu Vám zabezpečím vysokokvalitnú tlač fotografií na fotopapier, plátno, penovú alebo hliníkovú dosku či na dvero. Je možné tlačiť fotografie ľubovoľných rozmerov, až do veľkosti 60x90 cm.
Ceny tlače na fotopapier:
rozmer 10x15 cm = 0,35 €/ks
rozmer 13x18 cm = 0,80 €/ks
rozmer 20x30 cm = 7 €/ks
rozmer väčší ako 20x30 cm - cena odvodená od formátu 20x30 cm
Ku každej objednávke tlače treba pripočítať manipulačný poplatok 3€.
FOTOKNIHY
Zabezpečím Vám výrobu kvalitných fotokníh tlačených na matný alebo lesklý fotopapier. Tvrdá väzba fotoknihy môže obsahovať fotografiu alebo môže byť potiahnutá plátnom či kožou. Formáty fotokníh sú rôzne - od malých kompaktných fotokníh s rozmerom 19x15 cm, až po veľké fotoknihy s rozmerom 42x30 cm, na šírku alebo na výšku. Podrobné informácie o cenách fotokníh Vám poskytnem na požiadanie.
Back to Top